![]() NEMO Dive Club & Hotel staat onder Belgisch en Nederlands management. Guy en Bert hebben al vele jaren ervaring in de duiksport. Elke dag worden er bootduiken georganiseerd naar verschillende duikplaatsen in Safaga en omstreken. NEMO Dive Club is onder andere gekwalificeerd als CMAS, SSI en PADI. duikcentrum.De cursussen worden gegeven in het Nederlands, Duits, Engels en/of Frans. Er wordt dus lesgegeven in je eigen taal en dat kan een groot voordeel zijn voor beginnende duikers. Natuurlijk is het huren van duikmateriaal geen enkel probleem. De duikboot (COMPAS) van Nemo is ruim en heeft een ruim duikdek en een zonneterras, er kunnen maximaal 25 duikers mee. Daarnaast heeft de duikschool ook twee grote zodiacs. Deze worden gebruikt om te duiken en te snorkelen. De zodiacs hebben elk ruimte voor 8 duikers, maar worden ook gebruikt voor waterskiën. Nachtduiken worden gemaakt op het huisrif of je gaat met de COMPAS naar bijvoorbeeld Atobia Arba op ongeveer 40 minuten varen.
Een van de sterke punten van Nemo Dive Club & Hotel is de gezellige en gemoedelijke sfeer die hier heerst. Vrienden worden hier snel gemaakt en ‘s avonds zoekt men elkaar vaak weer op om onder het genot van een drankje elkaar de (sterke) duikverhalen te vertellen. Een ander sterk punt is het eten dat is gewoonweg heerlijk. Genoeg redenen voor een gezellige en relaxte duikvakantie in Safaga.
|
|
10 bootduiken incl. fles/lucht/lood
| € 121,00 | | 14 bootduiken incl. fles/lucht/lood | € 169,00 | | 20 bootduiken incl. fles/lucht/lood | € 230,00 | | Beginners cursus, Openwater opleiding PADI. Incl. duikmateriaal en excl. examenkosten | € 330,00 | | Gevorderden cursus, Advanced Openwater opleiding PADI. Excl. duikmateriaal, Excl. examenkosten | € 239,00 |
|
|