Maandag t/m Vrijdag
10:00 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 14:00
Tel : 033 - 4571594
|
|
|
| De 19 in traditionele stijl gebouwde bungalows liggen verspreid over de mooi aangelegde tropische tuin met visvijvers en vele soorten bloemen. De 15 stenen bungalows (waarvan 3 zeezicht bungalows en 12 bungalows met tuin en zwembad zicht) zijn zeer compleet en smaakvol ingericht.
Op 20 minuten rijden ten zuiden van Manado stad ligt het Murex Dive Resort. Dit kleine vriendelijke resort is gelegen in het dorpje Kalasey aan de andere kant van de baai van Manado stad met uitzicht op Manado Tua en de Bunaken eilanden. Het resort staat onder leiding van Paul and Joanne. Paul is de zoon van de voormalig oprichter Dr. Batuna. 
In een centraal gelegen gebouw bevinden zich 4 zgn "local style" kamers op 2 verdiepingen. Dit gebouw is direct gelegen aan de schitterende lelie vijver. Alle bungalows en kamers beschikken over een badkamer met douche en toilet, ze zijn uitgerust met een klamboe en voorzien van zowel airconditioning als een ventilator. Een koelkastje, drinkwater, een terras of balkon maken het verder af. Het resort beschikt over een zwembad met verschillende dieptes ideaal voor beginners opleidingen.
 Het resort is direct aan zee gelegen en heeft een klein kiezelstrand. Tevens beschikt het resort over een privé haventje waar de verschillende boten afgemeerd liggen. In het openluchtrestaurant wordt het ontbijt, de lunch en het diner in buffetstijl geserveerd, maar tijdens de volledige duikdagen lunch je op Bunaken of op één van de onbewoonde eilanden. Sinds kort is er een direct aan zee een terras aangelegd. Het eten bij Murex is afwisselend met zowel lokale als internationale invloeden en erg lekker. Thee, koffie, gekoeld water en snacks zijn altijd verkrijgbaar in het restaurant en zijn in de prijs inbegrepen.
|
|
|  |  |
|
|  |  |
|
|
|
| Amsterdam | Singapore | Singapore Airlines | | Singapore | Manado | Singapore Airlines | | Manado | Singapore | Singapore Airlines | | Singapore | Amsterdam | Singapore Airlines |
|
|  |  |
|